Turisticka agencija Maestral Novi Sad

Zatvori pretragu turisticke ponude maestral Novi Sad

Hotel BABIN ZUB Stara Planina

Hotel BABIN ZUB Stara Planina
Sopstveni prevoz Televizor WiFi 2*

Hotel BABIN ZUB Stara Planina je kategorisan sa 2* nalazi se na Crnom vrhu u blizini skijališta na Staroj planini. Hotel je lociran u gustoj bukovoj šumi, nadomak planinarskog doma BABIN ZUB, a ispod istoimenog vrha po kome je dobio ime, na nadmorskoj visini od 1.577 mnmv, a na 8 kilometara udaljenosti od najvišeg vrha Stare planina Midžora.

U sastavu hotela nalazi se recepcija, restoran, banket sala, sala za sastanke, skijašnica, kafana, mini prodavnica, besplatni WIFI internet, TV i kamin sala.
Od sportskih sadržaja hotel poseduje teren za male sportove (odbojka, košarka) koji se koriste tokom letnjih meseci.

HOTEL BABIN ZUB STARA PLANINA OPIS SMEŠTAJA

Smeštajni kapacitet: 60 ležajeva u 1/2, 1/2+1 i 1/3 sobama i 2 apartmana. Sve sobe imaju kupatilo sa tuš kabinom i TV.
Dvokrevetne sobe veličine oko 16,2 sa krevtima 190 x 90, lcd tv, telefon, kupatilo. Sobe su za 1-2 osobe.

Trokrevetne sobe
veličine oko 20m2 sa krevetima 190 x 90. lcd tv, telefon, kupatilo. Sobe su za 1-3 osobe.

Apartmani su veličine 25m2, francuski ležaj 140 x 190, sofa u dnevnom boravku, lcd tv, telefon, kupatilo, mini bar (uz naplatu). Apartmani su za maksimalno 1-3 osobe ili 2 odraslih oi dvoje dece (deca dele ležaj).

HOTEL BABIN ZUB STARA PLANINA GALERIJA

HOTEL BABIN ZUB STARA PLANINA CENOVNIK

SMEŠTAJ01.12. 29.12.29.12. 04.01.04.01. 30.01.30.01. 17.02.17.02. 31.03.
Soba std ND3540.003894.003540.003894.003540.00
Soba std PP4366.004720.004366.004720.004366.00
Soba std PA4956.005310.004956.005310.004956.00
Apartman ND12154.0012744.0012154.0012744.0012154.00
Apartman PP12862.0013570.0012862.0013570.0012862.00
Apartman PA13570.0014278.0013570.0014278.0013570.00

CENE U SOBAMA U RSD PO OSOBI I NOĆI
CENE U APARTMANU PO APARTMANU PO NOĆI za navedeni broj osoba

CENA UKLJUČUJE:

  • izabrana usluga: ND- noćenje sa doručkom, PP- polupansion ili PA- pun panison
  • besplatan wi/fi Internet u svim javnim prostorima i sobama
  • besplatno korišćenje skijašnice za odlaganje skija.

CENA NE UKLJUČUJE:

  • boravišnu taksu – odrasli 110 din dnevno po osobi; deca 7-15 godina 55 din dnevno po osobi; deca do 7 godina ne plaćaju;
  • hotelsko osiguranje plaćaju svi gosti u iznosu od 11 din dnevno po osobi (takse se plaćaju u agenciji).

POPUSTI ZA DECU:

  • deca do 4 godine – besplatno, dele ležaj
  • deca 4-12 godina imaju 30% popusta ako koriste sopstevni ležaj;
  • deca 4-12 godina imaju 50% popusta ukoliko koriste zajednički ležaj;
  • jedna odrasla osoba i jedno dete – dete plaća punu cenu
  • deca do 4 godine i jedna odrasla osoba u dvokrevetnoj sobi – odrasla osoba plaća jednokrevetnu sobu, dete je besplatno.

DOPLATE:

  • doplata za jednokrevetnu sobu je 2.360 RSD dnevno
  • doplata za četvrtu osobu u apartmanu 1800rsd
  • dozvoljen boravak za kućne ljubimce uz doplatu 1.560 RSD dnevno (maksimalno do 10kg, psi i mačke), obavezna najava.

Pogledajte cene i uslove za SKI PASS na Staroj planini

Ukoliko Vam ponuda ne odgovara pogledajte ostale ponude za smeštaj na Staroj planini. Pored ponude za skijanje na Staroj planini u ponudi su Kopaonik, Zlatibor, Divčibare, Tara, Javor, Jahorina, kao i skijališta širom Evrope. Pogledajte kompletnu ponudu za zimovanje

USLOVI PLAĆANJA:

Plaćanje je isključivo u dinarskoj protivvrednosti po srednjem kursu NBS na dan uplate.

NAČIN PLAĆANJA:

  • 30% prilikom rezervacije, a ostatak 15 dana pre putovanja;
  • 30% prilikom rezervacije, a ostatak na jednake rate čekovima građana;
  • 30% prilikom rezervacije, a ostatak na rate putem kredita poslovnih banaka;
  • platnim karticama (Dina, Master, Maestro, Visa, American Expres);
  • 30% prilikom rezervacije, a ostatak kreditnim karticama BANCA INTESE do 6 mesečnih rata bez kamate.

 

 

 

Call Now Button