Autobuske karte Crna Gora Autobuske karte

Zatvori pretragu turisticke ponude maestral Novi Sad

Autobuske karte Crna Gora

Autobuske karte Crna Gora
Autobuski prevoz

Autobuske karte Crna Gora. Autobus do letovališta u Crnoj Gori saobraća svakodnevno iz Novog Sada u 17:45h, tokom letnje turističke sezone na Crnogorskom primorju. Autobuska linija Crna Gora vozi iz Novog Sada do letovališta Sutomore, Čanj, Petrovac, Bečići, Budva, Kotor, Tivat, Lepetane, Kamenari, Bijela, Baošići, Đenovići, Kumbor, Zelenika, Meljine, Herceg Novi i Igalo.

AUTOBUSKE KARTE CRNA GORA CENA – LETOVALIŠTA SUTOMORE, PETROVAC

 
JEDAN SMER POVRATNA KARTA
Odrasli 2700 4400
studenti do 27 godina 2000 4000
Deca 5 – 10 godina 1350 2700

AUTOBUSKE KARTE CRNA GORA CENA – LETOVALIŠTA BUDVA

 
JEDAN SMER POVRATNA KARTA
Odrasli 2800 4600
studenti do 27 godina 2100 4200
Deca 5 – 10 godina 1400 2800

AUTOBUSKE KARTE CRNA GORA CENA – LETOVALIŠTA TIVAT

JEDAN SMER POVRATNA KARTA
Odrasli 2900 4800
studenti do 27 godina 2200 4300
Deca 5 – 10 godina 1450 2900

AUTOBUSKE KARTE CRNA GORA CENOVNIK – LETOVALIŠTA HERCEG NOVI, IGALO

JEDAN SMER POVRATNA KARTA
Odrasli 3100 5100
studenti do 27 godina 2300 4500
Deca 5 – 10 godina 1550 3100

RED VOŽNJE NOVI SAD – HERCEG NOVI

MESTO VREME
Novi Sad 17:45
Ruma 18:30
Šabac 19:30
Podgorica 05:45
Sutomore AS 06:00
Čanj 06:05
Petrovac AS 06:10
Budva AS 06:25
Tivat AS 06:45
Herceg Novi AS 07:55
Igalo 08:00

RED VOŽNJE HERCEG NOVI – NOVI SAD

MESTO VREME
Igalo 21:00
Herceg Novi AS 21:30
Kamenari 22:10
Lepetane 22:20
Tivat 22:40
Budva 23:00
Petrovac 23:20
Sutomore 23:30
Podgorica 00:40
Šabac 10:15
Ruma 11:00
Novi Sad 11:45

AUTOBUSKA KARTE CRNA GORA- OPŠTE NAPOMENE

OPŠTE NAPOMENE:

  • Rezervisanu autobusku kartu nije moguće kupiti u autobusu ili na autobuskoj stanici.
  • Povratne karte mogu biti sa definisanim i sa otvorenim povratkom.
  • Kod povratne karte sa otvorenim datumom povratka, overa se mora izvršiti na prodajnom mestu na destinaciji
  • Putnički prtljag se plaća po tarifi autobuskog prevoznika
  • Cena atobuske karte ne sadrži stanične i peronske usluge
  • Za polaske u inostranstvo putnicima je potreban važeći pasoš (putna isprava), polisa putnog osiguranja, novčana sredstva,…
  • Nije dozvoljeno putovanje maloletnih lica bez pratnje punoletnog lica,
  • Nije moguće ukrcavanje i iskrcavanje putnika na mestima van reda vožnje,
  • Nije moguć prevoz kućnih ljubimaca
  • Nije dozvoljeno slanje pošiljaka bez pratnje putnika

Autobuska linija Hrvatska saobraća svakodnevno tokom letnje turističke sezone.

PROCEDURA ZA KUPOVINU AUTOBUSKIH KARATA

PRE NEGO ŠTO REZERVIŠETE AUTOBUSKU KARTU

  • odaberite autobusku liniju koja odgovara Vašim potrebama,
  • odaberite datum polaska i povratka

AUTOBUSKE KARTE MOŽETE REZERVISATI NA NEKI OD PONUĐENIH NAČINA

  • on-line rezervacijom putem sajta,
  • slanjem podataka na mail,
  • telefonskim pozivom,
  • direktno u poslovnici

Rezervisanu autobusku kartu nije moguće kupiti u autobusu ili na autobuskoj stanici.

PODACI POTREBNI ZA REZERVACIJU AUTOBUSKE KARTE

  • ime putnika
  • kontakt telefon
  • datum rođenja ili potvrda – ukoliko se radi o putniku koji ostvaruje pravo na neki od popusta
  • termin i mesto polaska
  • termin i mesto povratka (ukoliko se radi o povratnoj autobuskoj karti)
  • adresa stanovanja (ukoliko se odlučite da kupite autobusku kartu sa dostavom na kućnu adresu)

NAKON ŠTO REZERVIŠETE AUTOBUSKU KARTU

  • odaberite način plaćanja,
  • odaberite način podizanja kupljene autobuske karte

NAČIN PLAĆANJA AUTOBUSKE KARTE

  • direktno u poslovnici,
  • uplatom preko računa na osnovu predračuna koji šaljemo na mail,
  • uplatom u banci ili pošti na osnovu predračuna koji šaljemo na mail

Rok za uplatu autobuske karte je 3 dana od dana rezervacije. U protivnom se smatra da je putnik odustao smatra da je putnik odustao od rezervacije.

PREUZIMANJE AUTOBUSKE KARTE

  • direktno u poslovnici,
  • slanje na kućnu adresu putnika putem neke od kurirskih službi koje posluju na teritoriji Srbije, pri čemu troškovi idu na teret kupca

Autobuska linija Novi Sad – Crna Gora saobraća svakodnevno tokom letnje turističke sezone.

Ponude za letovanje u Crnoj Gori…

Call Now Button
Turistička agencija MAESTRAL Novi Sad