Autobuske karte Crna Gora

Autobuske karte Crna Gora
Autobuski prevoz

AUTOBUSKE KARTE CRNA GORA

Autobuske karte Crna Gora. Autobus do letovališta u Crnoj Gori saobraća tokom letnje turističke sezone svakodnevno iz Novog Sada u 17:45h, tokom letnje turističke sezone na Crnogorskom primorju. Autobuska linija Crna Gora vozi iz Novog Sada do letovališta Sutomore, Čanj, Petrovac, Bečići, Budva, Kotor, Tivat, Lepetane, Kamenari, Bijela, Baošići, Đenovići, Kumbor, Zelenika, Meljine, Herceg Novi i Igalo.

Autobuska linija Novi Sad – Crna Gora – Novi Sad saobraća svakodnevno u periodu od 19.06. do 03.09.2022.

AUTOBUSKE KARTE CRNA GORA CENA – LETOVALIŠTA SUTOMORE

AUTOBUSKE KARTE CRNA GORA CENA – LETOVALIŠTA PETROVAC

 
JEDAN SMER POVRATNA KARTA
Odrasli 3200 5300
studenti do 27 godina 2500 4900
Deca 5 – 10 godina* 1600 3200
 
JEDAN SMER POVRATNA KARTA
Odrasli 3200 5400
studenti do 27 godina 2600 5000
Deca 5 – 10 godina* 1600 3200

AUTOBUSKE KARTE CRNA GORA CENA – LETOVALIŠTA BUDVA

 
JEDAN SMER POVRATNA KARTA
Odrasli 3300 5500
studenti do 27 godina 2600 5100
Deca 5 – 10 godina* 1650 3300

AUTOBUSKE KARTE CRNA GORA CENA – LETOVALIŠTA TIVAT

JEDAN SMER POVRATNA KARTA
Odrasli 3700 5900
studenti do 27 godina 2700 5300
Deca 5 – 10 godina* 1850 3700

AUTOBUSKE KARTE CRNA GORA CENOVNIK – LETOVALIŠTA HERCEG NOVI, IGALO

JEDAN SMER POVRATNA KARTA
Odrasli 3800 6100
studenti do 27 godina 2800 5500
Deca 5 – 10 godina* 1900 3800

RED VOŽNJE NOVI SAD – HERCEG NOVI

MESTO VREME
Novi Sad 17:45
Ruma 18:30
Šabac 19:30
Podgorica 05:45
Sutomore AS 06:00
Čanj (Mišići)* 06:05
Petrovac AS 06:10
Budva AS 06:25
Tivat AS 06:45
Herceg Novi AS 07:55
Igalo 08:00

RED VOŽNJE HERCEG NOVI – NOVI SAD

MESTO VREME
Igalo 21:00
Herceg Novi AS 21:30
Kamenari 22:10
Lepetane 22:20
Tivat 22:40
Budva 23:00
Petrovac 23:20
Sutomore 23:30
Podgorica 00:40
Šabac 10:15
Ruma 11:00
Novi Sad 11:45

AUTOBUSKA KARTE CRNA GORA- OPŠTE NAPOMENE

ČANJ– u odlasku autobus može ostaviti putnike u mestu Mišići, dok u povratku ulazak putnika mora biti na autobuskoj stanici u Sutomoru.

POPUSTI ZA DECU

* – deca rođena tokom 2012 godine i starija plaćaju punu cenu karte; deca rođena tokom 2013 godine i mlađa plaćaju kartu sa popustom za decu.

OPŠTE NAPOMENE:

  • Rezervisanu autobusku kartu nije moguće kupiti u autobusu ili na autobuskoj stanici.
  • Povratne karte mogu biti sa definisanim i sa otvorenim povratkom.
  • Kod povratne karte sa otvorenim datumom povratka, overa se mora izvršiti na prodajnom mestu na destinaciji
  • Putnički prtljag se plaća po tarifi autobuskog prevoznika
  • Cena atobuske karte ne sadrži stanične i peronske usluge
  • Za polaske u inostranstvo putnicima je potreban važeći pasoš (putna isprava), polisa putnog osiguranja, novčana sredstva,…
  • Nije dozvoljeno putovanje maloletnih lica bez pratnje punoletnog lica,
  • Nije moguće ukrcavanje i iskrcavanje putnika na mestima van reda vožnje,
  • Nije moguć prevoz kućnih ljubimaca
  • Nije dozvoljeno slanje pošiljaka bez pratnje putnika

Autobuska linija Crna Gora saobraća svakodnevno tokom letnje turističke sezone.

Autobuski prevoz Crna Gora, autobuske karte Crna Gora


REZERVACIJA KARATA

Poštovani putnici,
ukoliko želite da izvršite rezervaciju autobuskih karata na liniji Novi Sad – Crna Gora – Novi Sad popunite upitnik. U napomeni navedite imena putnika. Za rezevaciju dečije karte od 5 do 10 godina potrebno je navesti datum rođenja.


Upit za autobuske karte na liniji Novi Sad - Crna Gora - Novi Sad


PROCEDURA ZA KUPOVINU AUTOBUSKIH KARATA

PRE NEGO ŠTO REZERVIŠETE AUTOBUSKU KARTU

  • odaberite autobusku liniju koja odgovara Vašim potrebama,
  • odaberite datum polaska i povratka

AUTOBUSKE KARTE MOŽETE REZERVISATI NA NEKI OD PONUĐENIH NAČINA

  • on-line rezervacijom putem sajta,
  • slanjem podataka na mail,
  • telefonskim pozivom,
  • direktno u poslovnici

Rezervisanu autobusku kartu nije moguće kupiti u autobusu ili na autobuskoj stanici.

PODACI POTREBNI ZA REZERVACIJU AUTOBUSKE KARTE

  • ime putnika
  • kontakt telefon
  • datum rođenja ili potvrda – ukoliko se radi o putniku koji ostvaruje pravo na neki od popusta
  • termin i mesto polaska
  • termin i mesto povratka (ukoliko se radi o povratnoj autobuskoj karti)
  • adresa stanovanja (ukoliko se odlučite da kupite autobusku kartu sa dostavom na kućnu adresu)

NAKON ŠTO REZERVIŠETE AUTOBUSKU KARTU

  • odaberite način plaćanja,
  • odaberite način podizanja kupljene autobuske karte

NAČIN PLAĆANJA AUTOBUSKE KARTE

  • direktno u poslovnici,
  • uplatom preko računa na osnovu predračuna koji šaljemo na mail,
  • uplatom u banci ili pošti na osnovu predračuna koji šaljemo na mail

Rok za uplatu autobuske karte je 3 dana od dana rezervacije. U protivnom se smatra da je putnik odustao smatra da je putnik odustao od rezervacije.

PREUZIMANJE AUTOBUSKE KARTE

  • direktno u poslovnici,
  • slanje na kućnu adresu putnika putem neke od kurirskih službi koje posluju na teritoriji Srbije, pri čemu troškovi idu na teret kupca

Autobuska linija Novi Sad – Crna Gora saobraća svakodnevno tokom letnje turističke sezone.

Ponude za letovanje u Crnoj Gori…

Call Now Button