Autobuske karte Crna Gora

Autobuske karte Crna Gora
Autobuski prevoz
2024

AUTOBUSKE KARTE CRNA GORA 2024

Autobuske karte Crna Gora. Autobus do letovališta u Crnoj Gori saobraća tokom letnje turističke sezone svakodnevno iz Novog Sada u 17:45h, tokom letnje turističke sezone na Crnogorskom primorju. Autobuska linija Crna Gora vozi iz Novog Sada do letovališta Sutomore, Čanj, Petrovac, Bečići, Budva, Tivat, Herceg Novi i Igalo.

Otkrijte lepotu Crne Gore kroz udobno i prijatno putovanje autobusom iz Novog Sada!

Autobuska karta Crna Gora, Autobuske linije Crna Gora, Autobuska karta Novi Sad - Budva, Autobuske linije Novi Sad - Budva, Autobuska karta Novi Sad - Sutomore, Autobuske linije Novi Sad - Sutomore, Autobuska karta Novi Sad - Čanj, Autobuske linije Novi Sad - Čanj, Autobuska karta Novi Sad - Petrovac, Autobuske linije Novi Sad - Petrovac, Autobuska karta Novi Sad - Tivat, Autobuske linije Novi Sad - Tivat, Autobuska karta Novi Sad - Herceg Novi, Autobuske linije Novi Sad - Herceg Novi, Crna gora autobusom

Naša autobuska linija vam omogućava nezaboravno putovanje do Crne Gore, pružajući vam udobnost i pouzdanost tokom celog puta. Bez obzira da li ste avanturista, zaljubljenik u prirodu ili želite da se opustite na prelepim plažama, naš autobus će vas provesti kroz bajkovite predele do Crne Gore. Svakodnevni polasci su dostupni iz Novog Sada od 19. juna do 3. septembra, što vam omogućava da isplanirate savršeno letovanje ili izlet prema vašim željama.

Autobuska linija Novi Sad – Crna Gora – Novi Sad saobraća svakodnevno u periodu od 19.06. do 03.09.2024.

Autobuska karta Crna Gora, Autobuske linije Crna Gora, Autobuska karta Novi Sad - Budva, Autobuske linije Novi Sad - Budva, Autobuska karta Novi Sad - Sutomore, Autobuske linije Novi Sad - Sutomore, Autobuska karta Novi Sad - Čanj, Autobuske linije Novi Sad - Čanj, Autobuska karta Novi Sad - Petrovac, Autobuske linije Novi Sad - Petrovac, Autobuska karta Novi Sad - Tivat, Autobuske linije Novi Sad - Tivat, Autobuska karta Novi Sad - Herceg Novi, Autobuske linije Novi Sad - Herceg Novi, Crna gora autobusom

Putovanje započinje u našim udobnim sedištima, gde se možete opustiti i uživati dok iskusni vozač brine o vašoj sigurnosti i udobnosti tokom celog putovanja. Ruta vodi preko Rume i Šapca, pružajući vam priliku da uživate u slikovitim predelima tokom vožnje ka Crnoj Gori.

Crna Gora, zemlja sunca i mora, pruža nebrojeno mnogo predivnih destinacija za istraživanje. Bez obzira da li ste ljubitelj prelepih peščanih plaža ili impresivnih planinskih vrhova, Crna Gora ima sve što vam je potrebno za nezaboravno letovanje. Naš autobus će vas bezbedno odvesti do popularnih destinacija kao što su Budva, Petrovac, Herceg Novi, Tivat, Sutomore i Čanj.

Pouzdani i udobni autobusi vam pružaju jednostavan i prijatan put do Crne Gore. Zato se prepustite uživanju u predivnim pejzažima i raznolikosti Crne Gore dok se udobno vozite u našem autobusu. Vaše nezaboravno putovanje počinje ovde!

AUTOBUSKE KARTE CRNA GORA CENA – SUTOMORE

SUTOMOREJEDAN SMERPOVRATNA KARTA
Odrasli45007200
studenti do 27 godina34006700
Deca 5 - 10 godina*22504500

AUTOBUSKE KARTE CRNA GORA CENA – PETROVAC

PETROVACJEDAN SMERPOVRATNA KARTA
Odrasli45007200
studenti do 27 godina34006700
Deca 5 - 10 godina*22504500

AUTOBUSKE KARTE CRNA GORA CENA – BUDVA

BUDVAJEDAN SMERPOVRATNA KARTA
Odrasli45007200
studenti do 27 godina34006700
Deca 5 - 10 godina*22504500

AUTOBUSKE KARTE CRNA GORA CENA – TIVAT

TIVATJEDAN SMERPOVRATNA KARTA
Odrasli46007400
studenti do 27 godina35006900
Deca 5 - 10 godina*23004600

AUTOBUSKE KARTE CRNA GORA CENOVNIK – HERCEG NOVI

HERCEG NOVIJEDAN SMERPOVRATNA KARTA
Odrasli47007500
studenti do 27 godina36007100
Deca 5 - 10 godina*23504700

RED VOŽNJE NOVI SAD – HERCEG NOVI

MESTOVREME
Novi Sad17:45h
Ruma18:30h
Šabac19:30h
Podgorica05:45h
Sutomore AS06:00h
Čanj (Mišići)*06:05h
Petrovac AS06:10h
Budva AS06:25h
Tivat AS06:45h
Herceg Novi AS07:55h
Igalo08:00h

*Čanj (Mišići) prilikom odlaska bus staje kod magistrale ne spušta se do Čanja, povratak je sa autobuske stanice Sutomore

RED VOŽNJE HERCEG NOVI – NOVI SAD

MESTOVREME
Herceg Novi AS21:30h
Tivat22:40h
Budva23:00h
Petrovac23:20h
Sutomore23:30h
Podgorica00:40h
Šabac10:15h
Ruma11:00h
Novi Sad11:45h

 

Autobuska karta Crna Gora, Autobuske linije Crna Gora, Autobuska karta Novi Sad - Budva, Autobuske linije Novi Sad - Budva, Autobuska karta Novi Sad - Sutomore, Autobuske linije Novi Sad - Sutomore, Autobuska karta Novi Sad - Čanj, Autobuske linije Novi Sad - Čanj, Autobuska karta Novi Sad - Petrovac, Autobuske linije Novi Sad - Petrovac, Autobuska karta Novi Sad - Tivat, Autobuske linije Novi Sad - Tivat, Autobuska karta Novi Sad - Herceg Novi, Autobuske linije Novi Sad - Herceg Novi, Crna gora autobusom

AUTOBUSKA KARTE CRNA GORA- OPŠTE NAPOMENE

POPUSTI ZA DECU

  • deca rođena tokom 2014. godine i starija plaćaju punu cenu karte;
  • deca rođena tokom 2015. godine i mlađa plaćaju kartu sa popustom za decu.

OPŠTE NAPOMENE:

  • Putnički prtljag se plaća kod autobuskog prevoznika 115,00 dinara po komadu
  • Rezervisanu autobusku kartu nije moguće kupiti u autobusu ili na autobuskoj stanici.
  • Povratne karte mogu biti sa definisanim i sa otvorenim povratkom.
  • Kod povratne karte sa otvorenim datumom povratka, overa se mora izvršiti na prodajnom mestu na destinaciji
  • Cena atobuske karte ne sadrži stanične i peronske usluge
  • Za polaske u inostranstvo putnicima je potreban važeći pasoš (putna isprava), polisa putnog osiguranja, novčana sredstva,…
  • Nije dozvoljeno putovanje maloletnih lica bez pratnje punoletnog lica,
  • Nije moguće ukrcavanje i iskrcavanje putnika na mestima van reda vožnje,
  • Nije moguć prevoz kućnih ljubimaca
  • Nije dozvoljeno slanje pošiljaka bez pratnje putnika

Autobuska linija Crna Gora saobraća svakodnevno tokom letnje turističke sezone u periodu od 19.06.-03.09.2023.

Autobuska karta Crna Gora, Autobuske linije Crna Gora, Autobuska karta Novi Sad - Budva, Autobuske linije Novi Sad - Budva, Autobuska karta Novi Sad - Sutomore, Autobuske linije Novi Sad - Sutomore, Autobuska karta Novi Sad - Čanj, Autobuske linije Novi Sad - Čanj, Autobuska karta Novi Sad - Petrovac, Autobuske linije Novi Sad - Petrovac, Autobuska karta Novi Sad - Tivat, Autobuske linije Novi Sad - Tivat, Autobuska karta Novi Sad - Herceg Novi, Autobuske linije Novi Sad - Herceg Novi, Crna gora autobusomREZERVACIJA KARATA

Poštovani putnici,
ukoliko želite da izvršite rezervaciju autobuskih karata na liniji Novi Sad – Crna Gora – Novi Sad popunite upitnik.

U napomeni navedite imena putnika. Za rezevaciju dečije karte od 5 do 10 godina potrebno je navesti datum rođenja.

Upit za autobuske karte na liniji Novi Sad - Crna Gora - Novi Sad

PROCEDURA ZA KUPOVINU AUTOBUSKIH KARATA

PRE NEGO ŠTO REZERVIŠETE AUTOBUSKU KARTU

  • odaberite autobusku liniju koja odgovara Vašim potrebama,
  • odaberite datum polaska i povratka

AUTOBUSKE KARTE MOŽETE REZERVISATI NA NEKI OD PONUĐENIH NAČINA

  • on-line rezervacijom putem sajta,
  • slanjem podataka na mail,
  • telefonskim pozivom,
  • direktno u poslovnici

Rezervisanu autobusku kartu nije moguće kupiti u autobusu ili na autobuskoj stanici.

PODACI POTREBNI ZA REZERVACIJU AUTOBUSKE KARTE

  • ime putnika
  • kontakt telefon
  • datum rođenja ili potvrda – ukoliko se radi o putniku koji ostvaruje pravo na neki od popusta
  • termin i mesto polaska
  • termin i mesto povratka (ukoliko se radi o povratnoj autobuskoj karti)
  • adresa stanovanja (ukoliko se odlučite da kupite autobusku kartu sa dostavom na kućnu adresu)

NAKON ŠTO REZERVIŠETE AUTOBUSKU KARTU

  • odaberite način plaćanja,
  • odaberite način podizanja kupljene autobuske karte

NAČIN PLAĆANJA AUTOBUSKE KARTE

  • direktno u poslovnici,
  • uplatom preko računa na osnovu predračuna koji šaljemo na mail,
  • uplatom u banci ili pošti na osnovu predračuna koji šaljemo na mail

Rok za uplatu autobuske karte je 3 dana od dana rezervacije. U protivnom se smatra da je putnik odustao smatra da je putnik odustao od rezervacije.PREUZIMANJE AUTOBUSKE KARTE

  • direktno u poslovnici,
  • slanje na kućnu adresu putnika putem neke od kurirskih službi koje posluju na teritoriji Srbije, pri čemu troškovi idu na teret kupca

Autobuska linija Novi Sad – Crna Gora saobraća svakodnevno tokom letnje turističke sezone.

Ponude za letovanje u Crnoj Gori…

Autobuska karta Crna Gora, Autobuske linije Crna Gora, Autobuska karta Novi Sad - Budva, Autobuske linije Novi Sad - Budva, Autobuska karta Novi Sad - Sutomore, Autobuske linije Novi Sad - Sutomore, Autobuska karta Novi Sad - Čanj, Autobuske linije Novi Sad - Čanj, Autobuska karta Novi Sad - Petrovac, Autobuske linije Novi Sad - Petrovac, Autobuska karta Novi Sad - Tivat, Autobuske linije Novi Sad - Tivat, Autobuska karta Novi Sad - Herceg Novi, Autobuske linije Novi Sad - Herceg Novi, Crna gora autobusom

Call Now Button