Hotel LIGHTHOUSE Igalo

Hotel LIGHTHOUSE Igalo
Autobuski prevoz Sopstveni prevoz Televizor Klima Parking 4* 2*
100m

Hotel LIGHTHOUSE Igalo se nalazi se na 100 metara udaljenosti od mora i plaže u centru letovališta Igalo. Hotel ima dve kategorije. Deo sa Superior sobama i superior apartmanima ima kategoriju 4*, dok deo standard sobama i standard apartmanima ima kategoriju 2*.

HOTEL LIGHTHOUSE IGALO SADRŽAJ

U sastavu hotela nalazi se recepcija, restoran, aperitiv bar, beauty salon (fizikalna terapija i rehabilitacija, masaža, tretmani lica i tela, pedikir, manikir, depilacija toplim i hladnim voskom), škola ronjenja.

HOTEL LIGHTHOUSE IGALO SMEŠTAJ

Hotel poseduje 365 ležajeva raspoređenih u dvokrevetnim, trokrevetnim i četvorokrevetnim sobama i apartmanima
Sve sobe sadrže: klima uređaj, LCD televizor, kablovsku telviziju, telefon,mini bar, kupatilo sa tuš kabinom, sobne papuče, balkon/terasu, fen za kosu, sef, besplatan pristup internetu. Sve sobe su opremljene s nameštajem toplih tonova, usklađenim s najfinijom posteljinom i kvalitetnom toaletnom kozmetikom.
Standard sobe AC+TV – opremljene klimom i kablovskom televizijom; Superior sobe i app 4* – opremljene klimom, kablovskom LCD TV-om, mini barom, telefonom, internet nalaze se u renoviranom delu hotela. Hotel Lighthouse: Standard sobe AC+TV – opremljene klimom i kablovskom televizijom; Superior sobe i app 4* – opremljene klimom, kablovskom LCD TV-om, mini barom, telefonom, internet nalaze se u renoviranom delu hotela.

Ležaljke i suncobrani: na plaži uz doplatu.

Parking: ne

Usluga: PP – polupansion (doručak i večera švedski sto) ili PA – pun pansion (doručak, ručak i večera)

Opšte napomene: Za vreme trajanja pandemije COVID -19, hotel zadržavaju pravo menjanja nekih od sadržaja ili usluga kao i njihovo prilagođavanje trenutnoj situaciji, bez prethodne najave, a u skladu sa svojom poslovnom politikom, na šta organizator putovanja ne može uticati i ne snosi odgovornost.

HOTEL LIGHTHOUSE IGALO GALERIJA

HOTEL LIGHTHOUSE IGALO CENOVNIK 2021.

TERMINI.2021UslugaCena01.05.-31.05.31.05.-30.06.30.06.-01.09.01.09.-01.1001.10.-31.10.
Standard sobaPPpo osobi24,5027,5030,5027,5024,50
Standard soba+PPpo osobi27,5030,5033,5030,5027,50
Superior sobaPPpo osobi40,5050,5055,5050,5040,50
Standard sobaPApo osobi27,5030,5033,5030,5027,50
Standard soba+PApo osobi30,5033,5036,5033,5030,50
Superior appPPpo apartmanu120,50150,50180,50180,50120.5
Cena u sobi je po osobi i danu, u apartmanima po apartmanu, izražena je u eurima, plaćanje u dinarskoj protivvrednosti posrednjem kursu NBS

POPUSTI I DOPLATE

Popusti: STANDARD I STANDARD AC+TV- Deca do 2 godine – GRATIS, Deca od 2 do 12 godina, ako koriste poseban ležaj imaju 30% popusta, a ako koriste zajednički ležaj imaju 50% popusta. SUPERIOR SOBE-dvoje dece do 12godina u pratnji dve punoplatežne osobe su gratis.

Doplate: 1/1 standard soba 30%,1/1 superior soba 60%,Boravišna taksa i osiguranje su uključene u cenu u SUPERIOR sobama i app, a u standard plaćaju u agenciji i to za odrasle 1,50 euro po osobi dnevno, deca od 12 do 18 godina 1,00 eura, a deca 2 do12 godina 0,50 eura.

LEGENDA SMEŠTAJ:
Std – studio, App – apartman, Junior suite – komforna soba, Family soba – porodična soba koja se sastoji iz jedne ili dve sobe, Superior soba- soba veća od standardne, Deluxe soba- soba veće kvadrature i komfornija, Budget ili economy soba /eco/- soba koja može biti manje kvadrature i u prizemlju, Garden soba – soba u prizemlju sa pristupom bašti, NA – najam, ND – noćenje sa doručkom, PP – poluhotel, PA-pun hotel, All Inc light – doručak, ručak, večera i neka lokalna pića po hotelskim pravilima, All Inclusive – sve uključeno po hotelskim pravilima, SV – pogled more, MV – pogled vrt, brdo, SSV – bočni pogled more, SS – soba morske strane, PS – soba park strana, PV – pogled na vrt ili park

HOTEL LIGHTHOUSE IGALO MAPA


Proverite dostupnost smeštaja ili pošaljite zahtev za rezervaciju

Ukoliko Vam odgovara ponuda i želite da proverite dostupnost ili pošaljete zahtev za rezervaciju popunite upitnik. Molimo Vas da popunite sve stavke iz upitnika kako bi na najbolji način mogli da odgovorimo i damo odgovarajuću ponudu.
Odgovor očekujte u najkraćem mogućem roku...


BRZA PROVERA


NAPOMENEUSLOVI PLAĆANJAPROGRAM SOPSTVENI PREVOZ

FIRST (RANI BUKING) i LAST MINUTE ponude

  • Organizator putovanja koristi pravo da putem FIRST ILI LAST MINUTE ponude prodaje svoje slobodne kapacitete po cenama koje su niže ili drugačije od onih u cenovniku koji je važio prilikom rezervacije.
  • Putnici koji su uplatili aranžman po cenama objavljenim u cenovniku u momentu rezervacije, ne ostvaruju pravo za nadoknadu na ime razlike u ceni.

UPOZORENJE:

  • Organizator putovanja nije ovlašćen i ne ceni valjanost putnih i drugih isprava.
  • Putnici koji nisu državljani Srbije u obavezi su da se sami upoznaju sa viznim režimom zemlje u koju putuju i kroz koju prolaze.
  • Molimo putnike da vode računa o važnosti putnih isprava, naročito dečijih.
  • Preporučuje se putnicima, da se o uslovima ulaska u odredišnu zemlju (potrebna novčana sredstva za boravak, međunarodno putno osiguranje, potvrde o smeštaju …) informišu u ambasadi ili konzulatu zemlje u koju putuju.
  • Agencija ne snosi odgovornost u slučaju da pogranične nadležne vlasti onemoguće putniku ulaz na teritoriju domicilne zemlje.
  • Mole se putnici da vode računa o svojim putnim ispravama, novcu i stvarima u toku trajanja aranžmana i boravka na destinaciji.
  • Organizator putovanja ne može snositi odgovornost u slučaju bilo kakve incidentne situacije (krađe, tuče…) već je to u isključivoj nadležnosti lokalnih policijskih organa, kojima se u ovom slučaju treba odmah obratiti.
  • U slučaju eventualne štete koju putnik učini u smeštajnoj jedinici ili objektu dužan je troškove prouzrokovane istom nadoknaditi lično na licu mesta.
  • Organizator putovanja ne garantuje spratnost, pogled, broj smeštajne jedinice ukoliko to nije predviđeno cenovnikom kao mogućnost doplate.

VAŽNE NAPOMENE:

  • Smeštaj u Crnoj Gori je kategorisan po odluci lokalnih nadležnih organa.
  • Oznaka kategorije smeštaja u programu je zvanično utvrđena i važeća na dan zaključenja ugovora između organizatora putovanja i partnera, te eventualne naknadne promene koje organizatoru putovanja nisu poznate, ne mogu biti relevantne.
  • Sve vrste usluga, specifičnog obima, kvaliteta, karakteristika i namene koje nisu predviđene programom putovanja, a za koje je putnik zainteresovan, putnik je u obavezi posebno pismeno ugovoriti sa organizatorom, pre putovanja, ukoliko je organizator u mogućnosti da obezbedi realizaciju posebnih usluga.
  • Ukoliko između putnika i organizatora nisu posebno pismeno ugovorene usluge drugačijeg obima, kvaliteta, karakteristika i namene, iste ne mogu biti opravdano očekivane i zahtevane.
  • Samo opisi usluga sadržani u programima putovanja su merodavni, a ne i opis usluga u katalozima – publikacijama ili na web sajtovima neposrednih pružaoca usluga, kao npr. hotela i dr. koji nisu obuhvaćeni datim programom.
  • Promena datuma putovanja, kao i promena hotela, smatra se otkazom putovanja i podleže troškovima otkaza, prema tački 11 Opštih uslova putovanja agencije Argus Tours.
  • U slučaju promene broja korisnika ili imena korisnika u okviru ugovorene smeštajne jedinice (odustanka, dodavanja ili zamene nekog od putnika sa ugovora), obavezna je korekcija postojećeg ugovora i shodno tome i cene aranžmana po trenutno važećem cenovniku.
  • U slučaju ranijeg napuštanja smeštaja ne postoji mogućnost bilo kakve refundacije, a prema pravilima hotela!
  • Minimalni broj punoplatežnih osoba je određen brojem osnovnih ležaja u smeštajnoj jedinici.
  • Vreme rada klima uređaja, razlikuje se u zavisnosti od hotela i ne podrazumeva 24 sata neprekidnog trajanja.
  • Cena smeštaja pretežno zavisi od kvaliteta i lokacije.
  • Postoji mogućnost da neki od sadržaja hotela trenutno nije u funkciji usled objektivnih okolnosti, za šta organizator ne snosi odgovornost.
  • Pomoćni ležajevi u gotovo svim smeštajnim objektima u Crnoj Gori su sklopivog tipa drvene ili metalne konstrukcije ili fotelje na rasklapanje.
  • U hotelima koji uslugu ishrane pružaju po principu švedskog stola, postoji mogućnost da se, usled nedovoljnog broja gostiju, u nekim periodima, servira meni umesto švedskog stola, što se ne smatra, promenom aranžmana.
  • Kvantitet i izbor hrane, zavisi od kategorije hotela!
  • Navodi u opisu smeštajnog objekta, o sadržajima i uslugama koje pruža smeštajni objekat ne podrazumevaju obavezno besplatno korišćenje istih.
  • Smeštajni objekti zadržavaju pravo da uslugu korišćenja Wi-Fi konekcije dodatno naplaćuju, za šta organizator putovanja  ne snosi odgovornost i ne može uticati.
  • Smeštajni objekti koji raspolažu parkingom zadržavaju pravo da uslugu korišćenja istog naplaćuju a na čiju cenu organizator ne može uticati kao ni izvršiti rezervaciju.
  • U sobe se ulazi prvoga dana boravka posle 14:00h i napuštaju se do 10:00 h poslednjeg dana boravka!!!
  • Svako korišćenje sobe i usluga u hotelu poslednjeg dana aranžmana nakon 10.00h iziskuje dodatna plaćanja, koja se vrše direktno na recepciji hotela.
  • Strogo je zabranjeno unošenje hrane i pića u hotelski objekat.
  • U slučaju kratkoročnog nestanka struje, vode, interneta, … to ne može predstavljati osnov za umanjenje cene aranžmana.

U slučaju da Vam smeštaj u objektu Hotel LIGHTHOUSE Igalo ne odgovara pogledajte ostale ponude za smeštaj u letovalištu Igalo, kao i ostale ponude za smeštaj ukoliko je Vaša destinacija za letovanje 2021. Crna Gora.

USLOVI PLAĆANJA:

  • Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednosti po srednjem kursu NBS na dan uplate;
  • Cena je garantovana samo za uplatu kompletnog iznosa, u suprotnom garantovan je samo iznos akontacije, a ostatak je podložan promeni.

NAPOMENA

  • U slučaju promena na monetarnom tržištu i na tržištu roba i usluga, organizator putovanja Plana tours zadržava pravo na korekciju cena.

NAČIN PLAĆANJA:

  • 30% prilikom rezervacije, a ostatak 21 dana pre putovanja;
  • 30% prilikom rezervacije, a ostatak na jednake rate čekovima građana;
  • 30% prilikom rezervacije, a ostatak na rate putem kredita poslovnih banaka;
  • platnim karticama (Dina, Master, Maestro, Visa, American Expres);
  • 30% prilikom rezervacije, a ostatak kreditnim karticama BANCA INTESE do 6 mesečnih rata bez kamate.

Smeštaj se radi isključivo na upit, po uplati programom predviđene akontacije, sa odgovorom u roku od oko 48 sati od dana rezervacije (ne računajući subotu i nedelju).

CENA ARANŽMANA OBUHVATA:

  • Smeštaj – boravak za izabrani broj noćenja u izabranom hotelu na bazi odabrane usluge,
  • boravišnu taksu.

CENA ARANŽMANA NE OBUHVATA:

  • Prevoz,
  • međunarodno putno osiguranje i druge pakete osiguranja,
  • individualne troškove,
  • usluge koje nisu predviđene programom.

POPUSTI I DOPLATE

  • Popusti za decu se primenjuju u pratnji jedne ili dve punoplatežne osobe u istoj sobi i navedeni su u tabeli programa putovanja.
  • Treća odrasla osoba se može smestiti u dvokrevetnu sobu sa pomoćnim ležajem u svim smeštajnim objektima, u kojima je za istu naznačena cena.

U slučaju da Vam smeštaj u objektu Hotel LIGHTHOUSE Igalo ne odgovara pogledajte ostale ponude za smeštaj u letovalištu Igalo, kao i ostale ponude za smeštaj ukoliko je Vaša destinacija za letovanje 2021. Crna Gora.

U slučaju da Vam smeštaj u objektu Hotel LIGHTHOUSE Igalo ne odgovara pogledajte ostale ponude za smeštaj u letovalištu Igalo, kao i ostale ponude za smeštaj ukoliko je Vaša destinacija za letovanje 2021. Crna Gora.

Ukoliko imate potrebu samo da koristite autobuski prevoz do letovališta u Crnoj Gori pogledajte ponudu za autobuske karte Crna Gora.

Pored autobuskog prevoza do letovališta u Crnoj Gori možete doći avio prevozom svakodnevno sa aerodroma Beograd do aerodroma u Tivtu ili Podgorici. Proverite cene avio karata.

Za sva putovanja u inostranstvo preporučujemo Vam da obezbedite polisu putnog zdravstveno osiguranja. Detaljne informacije o osiguranju možete dobiti u agenciji.

Call Now Button